Головна Новини спорту Збірну України з лижної акробатики відзначили за феєр-плей на етапі КС

Збірну України з лижної акробатики відзначили за феєр-плей на етапі КС

by Max

Головний тренер збірної України з лижної акробатики Енвер Аблаєв розповів, що збірна Швейцарії подякувала йому за фейр-плей на останньому етапі Кубка світу в Казахстані.

Ситуація склалась так, що Дмитро Котовський отримав оцінку 80,97 бала і не зміг відібратися до фіналу з топ-12 найкращих. Якби ще один українець Максим Кузнєцов у кваліфікації виконав невдалу спробу, Котовський потрапив би до фіналу. Натомість 19-річний Максим продовжив виступи.

Аблаєв розповів про розмову з тренером збірної Швейцарії Міхаелем Ротом.

«Дмитро був 13-й, а потім багато хто підійшов, зокрема тренер Міхаель Рот зі Швейцарії, і сказав: «Енвер — ти молодець». Тобто я міг попросити Максима Кузнєцова, щоб він впав. Тоді б до фіналу потрапив Котовський. Тому тренер швейцарців сказав: «Я не знав, як ти вчиниш, але ти вчинив дуже круто».

Я йому пояснив, що не міг зробити для Дмитра все, а Макса попросити впасти, бо ми зараз тягнемо кращого спортсмена. Вони у мене всі в рівних умовах, і кожен з них має битися за перемогу. Якщо Діма зараз не впорався, то в нього ще все попереду. А Макс сьогодні просто красень. Як я міг йому сказати: «Давай впади».

Так, це буде краще для одного, але для Макса просто жахливо. Він би послухався, був би засмучений, але зробив би. Але ж ми не «Формула-1» чи велосипедна збірна, де вся команда працює на одного. Я не можу так поставитися до когось зі своїх спортсменів. Це неправильно», – сказав Аблаєв.

Відзначимо, що У фіналі Кузнєцов став 5-м, а перемогу в загальному заліку здобув швейцарець Ное Рот, який випередив Котовського.

Новини по темі