Головна Lifestyle Зелені помічники для повітря: кращі рослини для очищення та охолодження приміщення

Зелені помічники для повітря: кращі рослини для очищення та охолодження приміщення

by Max

Якщо ви хочете покращити якість повітря вдома та навіть охолодити його, то зверніть увагу на ці кімнатні рослини, повідомляє KURAZH.

Алое вера – ця рослина є справжнім універсалом в умовах будь-якого приміщення. Вона може витримати різні умови – від спеки до холоду, не вимагає особливого догляду, але водночас приносить користь, виділяючи багато кисню та допомагаючи охолодити повітря.

Драцена – екзотична рослина з довгими зеленими листями, яка відмінно очищає повітря від токсичних речовин, зокрема з сигаретного диму. Її догляд не складний – достатньо поливати один-два рази на тиждень.

Сансев’єрія або “тещин язик” – ще одна корисна рослина для вдома. Вона не лише очищає повітря, а й регулює температуру в приміщенні та покращує імунітет.

Бостонська папороть – ідеальний вибір для зволоження та очищення повітря. Важливо дотримуватися правил догляду, зокрема, не пересушувати грунт та витримувати папороть в розсіяному світлі.

Кімнатна липа – ще одна рослина, яка допоможе зволожити повітря в будинку. Вона потребує рясного поливу, але разом з тим приносить велику користь.

Отже, якщо ви хочете покращити якість повітря вдома та зробити його трохи прохолоднішим, зверніть увагу на ці кімнатні рослини.

Новини по темі