Головна Новини України Зеленський у Гаазі застеріг від «гібридних форм» правосуддя

Зеленський у Гаазі застеріг від «гібридних форм» правосуддя

by Max

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу в Гаазі наголосив, що тривалий мир після перемоги потребує повноцінного правосуддя, а не його гібридних форм.

«Тривалий мир після перемоги можна досягнути лише завдяки сильній позиції, сильним цінностям – це свобода, верховенство права, необхідність забезпечити повноцінне правосуддя, а не якісь гібридні заміни йому. Ми не можемо допустити гібридного імунітету .. пов’язаних з призупиненням воєнних дій на фронті. Справжній мир, справжня справедливість, справжнє правосуддя – це саме те, що нам потрібно, а не гібридні форми», – сказав він, виголошуючи промову «Немає миру без справедливості для України».

Зеленський наголошує, що ця війна має бути засуджена.

4 травня Володимир Зеленський під час свого візиту до Нідерландів вже провів зустріч із президентом сенату Яном Брауном та головою палати представників Верою Бергкамп.

3 травня президент України Володимир Зеленський перебував з візитом у Фінляндії, де, серед іншого, взяв участь у саміті країн Північної Європи. Ввечері 3 травня він вирушив до Нідерландів.

Новини по темі