Головна Lifestyle Жир забирає у вас ваше життя!

Жир забирає у вас ваше життя!

by Max

Раніше жінки цінували сильних чоловіків. Могутня статура була вірною ознакою захисника, мисливця, воїна. Найсильніші воїни забирали собі всі ресурси, вони завойовували собі владу, гроші та найкрасивіших дівчат, інформує KURAZH.

Сьогодні жінка шукає ознаки забезпеченого самця, м’язи вже не відмітний знак героя, це скоріше симптом тупого хитавиця, який зациклений на собі, і не зможе оточити дівчину увагою та турботою. Але, чи все так просто? Багатий чоловік з пузом та задишкою, теж не найкраща партія!

Він недовговічний, його здоров’я та довголіття перебувають у зоні ризику, разом із його бізнесом та грошима, які не можна купити, але можна заробити практикуючи здоровий спосіб життя. У результаті бажаним ідеалом для дівчат стає спортивний бізнесмен.

Це цілком логічно, величезні м’язи не зроблять вас добрим батьком і чоловіком, але тіло, що ожиріло, і нездорове захоплення “бухлом” і зовсім ставлять хрест на вашому щасливому майбутньому в колі прекрасної та щасливої родини. Типова ситуація, дівчина сидить з багатим і пузатим чоловіком на пляжі, повз проходить атлет з красивим пресом.

Дівчина поспішно обіймає свого супутника і шепоче йому на вухо, що кубики преса виглядають безглуздо і огидно. При цьому вона з цікавістю дивиться на м’язистого молодця, ось би його зовнішність та її “товтопузику”! А от із жіночими м’язами за останні кілька років нічого не змінилося.

Чоловіки, як і раніше, цікавляться насамперед жіночою зовнішністю, а потім уже багатим внутрішнім світом. Причому за жировими складками на талії і в’ялими сідничними м’язами, що обвисли без вправ, внутрішній світ, ну, зовсім не розглянути! Статистичний аналіз даних показує, що серед людей з ожирінням спостерігається підвищена смертність.

У цій групі ризик передчасної смерті був зумовлений переважно захворюваннями серця, злоякісними пухлинами та цукровим діабетом. Кількість втрачених років життя у людей з патологічним ожирінням варіювала від 6,5 до 18 років залежно від ступеня ожиріння.

Але це вже найсумніші наслідки, адже жир має й інші негативні сторони. Він псує ваш зовнішній вигляд і настрій. Страждає якість життя! Неважливо, вам тяжко зав’язувати шнурки або ви уникаєте погляду в дзеркало, жахливо виглядаєте в гарному одязі або насилу піднімаєтеся сходами — підсумок один! Ви отримуєте негативні емоції протягом усього дня, ваша самооцінка падає, це заважає лідирувати, розвиватися, насолоджуватися життям!

Смачна їжа та улюблені напої перестають дарувати радість, адже їх приймання стає пов’язане з негативом, ви їсте і п’єте з почуттям провини, з розумінням, що ситуація виходить з-під контролю, і що далі стає тільки гірше. Звичайно можна бігати від проблеми, люди з вагою 200-300 кг так і роблять, намагаються менше рухатися, рідше виходити з дому, ніколи не думати про свої недоліки і не спілкуватися з людьми на тему здоров’я та зовнішнього вигляду.

Але чи підійде така стратегія для вас? Впевненні ви хочете бути красивими та здоровими, добре виглядати, подобатися собі та іншим. Вам хочеться лідирувати і бути успішними, розвиватися і ставати кращими, сильнішими, привабливішими! Ми радимо почати з трьох дуже простих кроків, які доступні для кожного, і здійсненні за будь-якого бюджету:

Три обов’язкові тренування на тиждень. У залі, вдома, у дворі — не має значення! 3 рази на тиждень ви тренуєтеся. Якщо втомилися чи немає сил допускається пів годинне тренування, це дає результат.

Дотримуйтеся принципів правильного харчування. Зробіть упор на правильні продукти у своєму раціоні, це сирі овочі, риба та грудка, крупи та 200-300 грам фруктів на день. Не забувайте і про нежирні молочні продукти. Білий хліб, пиво, фастфуд, жирна та смажена їжа, солодкі страви та напої повинні бути обмежені, і не повинні бути присутніми у раціоні щодня.

Почніть нарешті рахувати калорії. Сьогодні в інтернеті легко знайти формулу Міффліна Сан-Жеора і розрахувати свою базову калорійність. Безкоштовні мобільні додатки легко підрахують скільки вам треба їсти, і навіть порушивши дієту, але вписавшися в калорійність ви ніколи не погладшаєте!

Ці поради змінять ваше життя і ви отримаєте безліч найкорисніших бонусів! Результат буде помітний вже найближчими тижнями!

Новини по темі