Головна Новини спорту Зінченкідіньо – гравець матчу з МЮ. Вболівальники Арсеналу у захваті

Зінченкідіньо – гравець матчу з МЮ. Вболівальники Арсеналу у захваті

by Max

У неділю, 22 січня, відбувся матч 21-го туру АПЛ між «Арсеналом» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь лондонського клубу. Третій гол «каноніри» забили на останніх хвилинах матчу, що дозволило їм вирвати перемогу в цьому поєдинку.

Український захисник Олександр Зінченко з’явився у складі «Арсеналу» зі старту команди. Олександр провів на полі всі 90 хвилин і відіграв ключову роль не лише в останньому голі команди, а й загалом у матчі.

Після поєдинку статистичний портал WhoScored виставив українцеві оцінку в 6.6 балів, назвавши найкращим гравцем матчу «Арсенал» – «Манчестер Юнайтед» Едді Нкетію. Проте вболівальники лондонського клубу, незважаючи на дубль Нкетії, назвали саме Олександра найкращим гравцем поєдинку.

Фанатам «канонірів» припала до душі гра Олександра. Ось як уболівальники відреагували на успішні та важливі дії українця у цьому поєдинку:

therealdaddymo1: «У Зінченка приголомшливий сезон!»

EmmaKuzi: «Заслужено! Він – чудовий командний гравець».

KibirigeLiving2: «Завжди вір у свою душу ооооо Зінченко!».

bassalexander: «Ця людина визначає Арсенал. Він мав найбільше дотиків. Він був усюди, навіть у моїй вітальні».

ewatomicruise: «Зінченкідіньо ❤️ Пристрасть. Зобов’язання. Лідер ????».

HitenPatel13: «Кайл Вокер мав рацію (Уокер заявляв, що Зінченко краще Де Брюйне в технічному плані – ред.)».

IHATEMUSEVENI: «Він дає мені купу емоцій, я люблю його».

M_rashid_MD: «Вітаю, капітан-лідер без пов’язки!»