Головна Lifestyle Зірка серіалу Венздей розповів правду про історію зі зґвалтуванням

Зірка серіалу Венздей розповів правду про історію зі зґвалтуванням

by Max

Декілька дівчат у Twitter заявили, що у старшій школі актор домагався і ґвалтував представниць жіночої статі, відправляв фото свого статевого органу, а також робив інші непристойні речі.

Канадський актор, зірка гучного серіалу Венздей Персі Гайнс Вайт уперше відповів на звинувачення у зґвалтуванні та секс-домаганнях. Про це повідомляє KURAZH із посиланням на Instagram зірки.

Зокрема він розповів, що на початку поточного року проти нього різні дівчата почали розповсюджувати неправдиву інформацію, внаслідок якої дуже постраждала його родина.

“Мені треба дещо прояснити. Раніше цього року хтось, з ким я ніколи не зустрічався, розпочав кампанію дезінформації про мене в Інтернеті. Через це моя сім’я зазнала насильства, а моїм друзям загрожували вбивством. Були використані мої неповнолітні фотографії, а приклади того, як я дію в образі, були представлені як такі, що викликають ненависть. Моя подруга Джейн була помилково зображена жертвою, і її спроби внести ясність проігнорували. Вона дала мені дозвіл включити її до цього повідомлення”, – написав він.

Персі Гайнс Вайт додав, що не може змиритися з тим, що його зображують як фанатика, або злочинно недбалого стосовно безпеки людей.

Також він попросив припинити безпідставні звинувачення та переслідування його родини, друзів та колег.

Новини по темі