Головна Lifestyle Зірка “Відьмака” Генрі Кавілл зіграє головну роль у перезапуску “Горця”

Зірка “Відьмака” Генрі Кавілл зіграє головну роль у перезапуску “Горця”

by Max

Британський актор Генрі Кавілл зіграє головну роль у перезапуску “Горця”, адже культова франшиза повертається на екрани.

Як повідомляє KURAZH, про це пише Daily Mail.

Чутки про римейк оригінального фільму ходили ще 2008 року, і режисер Чад Стахелскі, який зняв “Джона Віка”, підтвердив, що фільм все ще перебуває в роботі і може стати початком великої франшизи.

Виступаючи в подкасті Happy Sad у понеділок, він сказав, що новий фільм вийде і Генрі Кавілл виконає в ньому головну роль.

Говорячи про майбутній фільм, він сказав: “Я думаю, що зараз у нас є кілька дуже хороших ідей. Фокус у тому, що якщо у вас є слоган: “Залишиться тільки один”, ви просто не зможете вбити всіх із першого разу”.

Франшиза “Горець” розпочалася 1986 року з фантастичного фільму з Крістофером Ламбертом у головній ролі, а потім продовжилася ще кількома фільмами і хітовим серіалом, у якому головну роль виконав Едріан Пол.

Знаменитий серіал “Горець” тривав з 1992 до 1998 року і розповідав історію безсмертного воїна Дункана Маклауда, якому доводилося жити в сучасному суспільстві, приховуючи свою справжню природу і борючись з іншими Безсмертними.

Загалом на його основі, серед іншого, з’явилися чотири фільми, два ігрові телесеріали і серія оригінальних романів.

Чутки про римейк ходили вже давно, і 2016 року до нього приєднався Чад, який також є режисером бойовика-трилера “Джон Вік”.

З 2021 року оновлень про розвиток франшизи було мало, проте тепер Чад підтвердив, що вони збираються зробити з “Горця” “епічне шоу” з крутими персонажами.

“Я просто думаю, що це дуже багата міфологія. Коли ти можеш вибрати будь-який період часу, будь-яку національність, будь-яку культуру, будь-який тип людини і зробити її безсмертною, а потім вона битиметься і житиме під тягарем безсмертя… для мене це до біса круто”, — зізнався режисер, зазначивши, що це масштабний проєкт і йому б не хотілося стати тим хлопцем, який “все зіпсує”.

У жовтні минулого року Генрі оголосив, що йде зі своєї головної ролі в іншій фантастичній франшизі: “Відьмак” від Netflix, де його замінить Ліам Гемсворт.

Новини по темі