Головна Новини спорту Золотий кубок КОНКАКАФ 2023: календар та результати

Золотий кубок КОНКАКАФ 2023: календар та результати

by Max

У суботу, 24 червня, відбулося відкриття Золотого кубка КОНКАКАФ 2023. 27-й розіграш головного турніру серед північноамериканських збірних проходить у 14 містах на 15 стадіонах Канади та Сполучених Штатів Америки, та завершиться 16 липня.

У Золотому кубку беруть участь 16 команд, які були розподілені на чотири квартети – по чотири збірні у кожній групі.

Груповий етап

До 1/4 фіналу пройдуть по дві найкращі збірні – переможці груп та команди, які посядуть другі місця.

Група А








М Збірна І В Н П РГ (З – П) О
1 США 3 2 1 0 +12 (13 – 1) 7
2 Ямайка 3 2 1 0 +8 (10 – 2) 7
3 Тринідад і Тобаго 3 1 0 2 -6 (4 – 10) 3
4 Сент-Кіттс і Невіс 3 0 0 3 -14 (0 – 14) 0

25.06 – 06:06 – США − Ямайка − 1:1

26.06 – 00:00 – Тринідад і Тобаго − Сент-Кіттс і Невіс − 3:0

29.06 – 03:30 – Ямайка − Тринідад і Тобаго – 4:1

29.06 – 05:30 – Сент-Кіттс і Невіс − США – 0:6

03.07 – 03:00 – США − Тринідад і Тобаго – 6:0

03.07 – 03:00 – Ямайка − Сент-Кіттс і Невіс – 5:0

Група B








М Збірна І В Н П РГ (З – П) О
1 Мексика 3 2 0 1 +5 (7 – 2) 6
2 Катар 3 1 1 1 0 (3 – 3) 4
3 Гондурас 3 1 1 1 -3 (3 – 6) 4
4 Гаїті 3 1 0 2 -2 (4 – 6) 3

26.06 – 02:00 – Гаїті − Катар – 2:1

26.06 – 04:00 – Мексика − Гондурас – 4:0

30.06 – 03:45 – Катар − Гондурас – 1:1

30.06 – 06:00 – Гаїті − Мексика – 1:3

03.07 – 05:00 – Гондурас − Гаїті – 2:1

03.07 – 05:00 – Мексика − Катар – 0:1

Група C








М Збірна І В Н П РГ (З – П) О
1 Панама 3 2 1 0 +2 (6 – 4) 7
2 Коста-Рика 3 1 1 1 +1 (7 – 6) 4
3 Мартиніка 3 1 0 2 -2 (7 – 9) 3
4 Сальвадор 3 0 2 1 -1 (3 – 4) 2

27.06 – 02:30 – Сальвадор − Мартиніка – 1:2

27.06 – 04:30 – Коста-Рика − Панама – 1:2

01.07 – 02:30 – Мартиніка − Панама – 1:2

01.07 – 04:30 – Сальвадор − Коста-Рика – 0:0

05.07 – 04:30 – Коста-Рика − Мартиніка – 6:4

05.07 – 04:30 – Панама − Сальвадор – 2:2

Група D








М Збірна І В Н П РГ (З – П) О
1 Гватемала 3 2 1 0 +2 (4 – 2) 7
2 Канада 3 1 2 0 +2 (6 – 4) 5
3 Гваделупа 3 1 1 1 +2 (8 – 6) 4
4 Куба 3 0 0 3 -6 (3 – 9) 0

28.06 – 03:00 – Канада − Гваделупа – 2:2

28.06 – 04:45 – Гватемала − Куба – 1:0

02.07 – 03:30 – Куба − Гваделупа – 1:4

02.07 – 05:30 – Гватемала − Канада – 0:0

05.07 – 02:30 – Гваделупа − Гватемала – 2:3

05.07 – 02:30 – Канада − Куба – 4:2

Плей-оф

Пари на стадії плей-оф складені за типом турнірної сітки.

1/4 фіналу

10.07 – 00:00 – Гватемала – Ямайка – 0:1

09.07 – 04:30 – Мексика – Коста-Рика – 2:0

10.07 – 02:30 – США – Канада – 2:2 (пен. – 3:2)

09.07 – 02:00 – Панама – Катар – 4:0

1/2 фіналу

13.07 – 06:00 – Ямайка – Мексика

13.07 – 03:30 – США – Панама

Новини по темі