Головна Lifestyle Австралійська співачка Sia зізналася, що страждає на аутизм

Австралійська співачка Sia зізналася, що страждає на аутизм

by Max

47-річна зірка розповіла, що за даними Центру контролю та профілактики захворювань США, “ваду розвитку” можна виявити у ранньому віці, однак про свій діагноз вона дізналася нещодавно.

Про це вона розповіла у подкасті Rob Has a Podcas, інформує KURAZH.

Також виконавиця поділилася, що більшу частину свого життя вона почувалася не такою, як усі.

“Я перебуваю у спектрі, я одужую і таке інше – багато всього. Протягом 45 років я була такою: я маю піти і надіти свій людський костюм. І лише останні два роки я стала повністю, цілком собою”, – сказала вона.

Варто зауважити, що аутизм – це розвиткове порушення, яке зазвичай починається у дитинстві і впливає на соціальні навички, комунікацію та поведінку людини. Це нейробіологічний розлад, який проявляється в різних рівнях важкості у кожної людини, що має аутизм.

Люди з аутизмом часто мають проблеми у взаєминах з іншими людьми та в сприйнятті соціальних сигналів. Вони можуть мати обмежений спектр інтересів та незвичайну поведінку, таку як репетитивні рухи або упередженість до змін. Деякі люди з аутизмом можуть також мати особливі здібності у певних областях, таких як музика, мистецтво, математика або комп’ютерні науки.

Новини по темі