Головна Lifestyle Чому в будинку не можна сушити парасольку відкритою

Чому в будинку не можна сушити парасольку відкритою

by Max

Парасолька з’явилася в розпорядженні людини понад три тисячоліття тому. Спочатку вона слугувала лише ефектним аксесуаром і показником високого суспільного статусу її власника. Однак в останні десятиліття складна інженерна конструкція перетворилася на утилітарну річ, лише зрідка покликану доповнювати зовнішній образ її господаря, інформує KURAZH.

Однак за таку довгу історію парасолька обросла величезною кількістю прикмет на всі випадки життя. Її не варто класти на ліжко, самому піднімати з землі або дарувати на день народження. Водночас дівчина, яка мріє про заміжжя, повинна ховатися від дощу винятково під зеленим аксесуаром, а веселкове забарвлення привнесе в життя господаря речі багато радісних моментів. А що говорить народна мудрість з приводу парасольки, розкритої в приміщенні?

Вважається, що той, хто розкриває аксесуар під дахом, ризикує накликати на себе безліч нещасть. І ця прикмета не позбавлена здорового глузду, якщо згадати, що раніше на спиці була натягнута звичайна щільна тканина. Вона розтягувалася під час сушіння в розкритому стані й переставала виконувати свою захисну функцію. За першої ж зливи власник ризикував не тільки зіпсувати одяг, а й серйозно промокнути. Сильне переохолодження організму могло легко призвести до серйозної хвороби і навіть смерті. Та й хороший верхній одяг завжди коштував чимало. Ось вам і проблеми зі здоров’ям, а також непередбачені витрати на заміну зіпсованих предметів гардероба. Чим не неприємності?

У наші дні, коли сучасні матеріали без втрати властивостей переносять будь-які деформації, акуратне поводження з парасолькою вже не таке актуальне, проте прикмета продовжує наполегливо існувати, періодично знаходячи своє підтвердження.

Якщо парасолька, розкрита в будь-якому приміщенні, пророкує негаразди, то ця ж дія, вчинена у власному будинку, загрожує дрібними неприємностями. Виявляється, розкритий аксесуар дуже заважає домашнім духам, які можуть розлютитися і почати вередувати: у господині несподівано пригорить випічка, кіт розіб’є улюблену вазу, а дитина запустить іграшкою прямо в дзеркало.

Насправді існує цілком реальне пояснення прикмети. Адже у відкритому стані річ займає значне місце посеред коридору чи ванної кімнати, заважає не лише домочадцям, а й пухнастим улюбленцям. Звідси й виникають маленькі аварії з сумними наслідками.

Новини по темі