Головна Новини спорту ДК ФХУ покарав Савицького та Ісаєнка за «довгий язик»

ДК ФХУ покарав Савицького та Ісаєнка за «довгий язик»

by Max

Багаторічний головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький та ветеран клубу захисник Денис Ісаєнко потрапили під дисциплінарні санкції за втручання у дії суддів та отримали дискваліфікацію, – повідомляє офіційний сайт ФХУ.

Інцидент стався у поєдинку «Кременчук» – «Легіон» (25 лютого, 4:2), у якому коуч Олександр Савицький та Денис Ісаєнко кілька разів дозволили собі нецензурні та образливі висловлювання на адресу суддів та за таку лінію поведінки були покарані дисциплінарним штрафом до кінця гри, а вже постфактум отримали дискваліфікації згідно з пунктами дисциплінарного кодексу: Дениса Ісаєнка усунули від ігор на два обов’язкові матчі та один поєдинок із правом грошової компенсації, а наставника Олександра Савицького дискваліфікували на один обов’язковий матч та додатково ще на гру з правом внесення грошової компенсації. Це означає, що найближчої суботи поєдинок «Кременчука» проти «Києва» (4 березня) абсолютно точно пройде без екс-гравця збірної України Дениса Ісаєнка, а присутність коуча Олександра Савицького на лаві запасних команди залежатиме від рішення керівництва клубу вносити або не вносити грошовий «викуп».

Також своє покарання отримав і захисник «Харківських Берсерок» Володимир Горбунов, який спровокував бійку із нападником «Легіону» Данилом Дуюном у зустрічі 26 лютого (4:8). ДК ФХУ наклав на харків’янина обов’язкову дискваліфікацію на один поєдинок, тож домашній матч 4 березня проти «Сокола» Горбунов пропустить.

Новини по темі