Головна Новини спорту «Дуже великий талант». Шахтар презентував першого зимового новачка

«Дуже великий талант». Шахтар презентував першого зимового новачка

by Max

13 січня «Шахтар» у Туреччині провів презентацію першого зимового новачка – правого захисника Георгія Гочолейшвілі, який підписав контракт на 5 років.

Гравець обрав 13-й номер. Підписання грузинського футболіста прокоментував директор клубу з футболу Даріо Срна.

– Ми шукали останні пів року, коли втратили Додо й Вінісіуса Тобіаса, футболіста на позицію правого захисника. Зрештою знайшли гравця з дуже великим талантом, який виступав у Грузії. Він добре підходить під наш футбол, під нашу систему гри, любить атакувати – це те, що нам треба. Сподобалось, як Георгій виявив себе на цих перших тренуваннях, і ми чекаємо, що він зростатиме щодня, що забезпечить користь «Шахтарю».

Що стосується його якостей, то ми відразу побачили швидкість, витривалість і гарний останній пас. Дуже важко сьогодні знайти таких футболістів, які підходять «Шахтарю», адже ми – специфічна команда зі специфічним футболом. Вибір припав на Гочолейшвілі, і я гадаю, ми не помилилися. Він працюватиме, докладатиме зусиль і свій шанс дістане. У нас колектив відмінний, тому жодному молодому футболістові не важко адаптуватися в «Шахтарі». У нас нормальні хлопці, наше серце завжди відкрите, тому він швидко призвичаїться і буде корисним клубу.

Новини по темі