Головна Новини спорту «Шістка – позитивний результат перед чемпіонатами Європи та світу»

«Шістка – позитивний результат перед чемпіонатами Європи та світу»

by Max

Учасник чотирьох зимових Олімпіад та багаторазовий призер етапів Кубка Світу та чемпіонатів Європи В’ячеслав Деркач прокоментував 6-те місце чоловічої збірної України з біатлону на 5-му етапі Кубка світу в Рупольдингу:

«Зважаючи на розвиток подій із грудня, а ще гарний результат, форму та стабільність у хлопців в індивідуальній гонці Рупольдинга, можна було очікувати сьогодні подібного в естафеті. Потрапляння до шістки – позитивний підсумок перед чемпіонатами Європи та світу. Хлопці поступово набирають форму.

Денис Насико здивував мене в індивідуальній гонці, яку на етапі Кубка світу пробіг з однією хвилиною штрафу, адже інколи він має певні проблеми щодо стрільби стоячи. В естафеті у нього були гарні як і стрільба, так і хід дистанцією: головне, що він відпрацював стабільно.

Щодо Антона Дудченка, то, як на мене, Юрай Санітра прийняв тактичне рішення щодо того, хто матиме більшу психологічну стійкість на останньому етапі і, зокрема, вогневих рубежах. Думаю, Богдан Цимбал поки що не може виконувати цю функцію. Очікуємо на відновлення Дмитра Підручного, який повернеться та демонструватиме гарні швидкість і стрільбу на майбутніх стартах.

Нині у нас хороший тренер чоловічої команди: відтоді, як її очолив Санітра, вона продовжує додавати щодо стабільності. Головне, що у збірній не так, що є два спортсмени, а інших підбираємо. У чоловічій команді з’являється здорова конкуренція: збільшується кількість біатлоністів, які можуть демонструвати гарний результат. Чим більше їх буде, тим швидше зможемо конкурувати з німцями, шведами, французами та іншими лідерами, хіба що, за винятком поки що норвежців».

Новини по темі