Головна Новини спорту Екснаставник збірної Англії назвав спосіб збереження прописки в АПЛ

Екснаставник збірної Англії назвав спосіб збереження прописки в АПЛ

by Max

Колишній головний тренер збірної Англії Сем Еллардайс поділився думкою щодо боротьби внизу турнірної таблиці Англійської Прем’єр-ліги за продовження прописки у дивізіоні.

«У мене є певні способи роботи і єдиний прийом, який усі вважають негативним і який насправді є найкращим з усіх, – перестати пропускати голи. Кожна команда в нижній частині таблиці пропускає більше голів, ніж будь-хто інший.

Гравці страждають від величезного браку впевненості, і тому ви приходите і вибудовуєте систему. Система не повинна вести до того, щоб зазнати поразки, тому що впевненість будується на результатах. Не має значення, наскільки ти хороший як тренер, якщо ти не виправиш ці результати якнайшвидше», – заявив Еллардайс, який, як відомо, незабаром може очолити «Лідс».

«Лідс» у таблиці АПЛ посідає 17-те місце з 30 очками. Також по 30 пунктів мають «Лестер» (16 місце) та «Ноттінгем» (18 позиція). Замикають пелотон «Евертон» з українцем Віталієм Миколенком (29 очок, 19 місце) і «Саутгемптон» (24 очки, 20 місце).

Новини по темі