Головна Lifestyle Історія однієї пари

Історія однієї пари

by Max

В січня 2023 року літня подружня пара з Великобританії відсвяткувала 82-річчя спільного життя.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Роналд і Джойс Бонд одружилися в далекому 1941 році. Днями вони відзначили 82-річчя з дня весілля. Подружжя зараз проживає в будинку престарілих, їх шлюб називають найтривалішим у світі.

Містеру Бонду зараз 103 роки, а його старій дружині нещодавно виповнилося 101 рік. Рон і Джойс знайомі з ранніх років, і ось уже протягом 82 року вони офіційно є чоловіком і дружиною.

Дочка подружжя Бондів розповідає, що її батьки належали до різних верств населення за рівнем достатку, і що в день весілля, яке відбулося 4 січня 1941 року, закоханим пророкували, що їх союз буде недовгим. Час показав, що недоброзичливці помилялися у своїх оцінках та судженнях.

Рон і Джойс Бонд, всупереч досить похилого віку, знаходяться у тверезому розумі та твердій пам’яті. Вони, як і раніше, проводять разом всі дні та вечори й з великим задоволенням згадують часи своєї молодості.

Відповідаючи на питання про те, в чому полягає секрет їх довгого сімейного життя, місис Бонд відповідає, що в її відносинах з чоловіком “ніколи не було начальника і підлеглого”.

“У наших відносинах немає головного. Ми обидва даємо і беремо. Звичайно, ми й мріяти не могли про те, що проживемо разом 82 роки, нам дуже пощастило, що ми досягли цієї дивовижної мети. Іноді життя буває дуже важким, але всі труднощі та тягарі ми долаємо разом. За вісім десятиліть ми з чоловіком ні на мить не переставали піклуватися один про одного”, — сказала Джойс.

Попри наявності двох дітей, онуків і правнуків, з 2013 року подружжя Бондів проживають в будинку престарілих, де про них піклується професійний медичний персонал. Рона і Джой щотижня відвідують рідні та близькі, а вони з віком ставляться ще більш трепетно до родичів і, звичайно ж, один до одного.

Новини по темі