Головна Новини спорту Калініна програла Плішковій у Дубаї, перемога Інтера та нічия Ман Сіті в ЛЧ

Калініна програла Плішковій у Дубаї, перемога Інтера та нічия Ман Сіті в ЛЧ

by Max

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за середу, 22 лютого.

1. Марез і Гвардіол. Лейпциг та Ман Сіті обмінялися голами в 1/8 фіналу ЛЧ. Чвертьфіналіст Ліги чемпіонів визначиться у Манчестері.

2. Інтер дотиснув Порту у матчі плей-оф ЛЧ. Дракони програли вперше з жовтня. Господарі здобули мінімальну перемогу.

3. Плішкова зупинила Калініну на шляху до чвертьфіналу турніру у Дубаї. Ангеліна не змогла здолати експершу ракетку світу.

4. Аутсайдер УПЛ заявив на сезон легенду Дніпра-1 і бразильського півзахисника. На сайті УПЛ у заявці Львова з’явилися два новачки, проте офіційно про підписання не було оголошено.

5. Джерело: Довбик через травму пропустить матч Ліги конференцій з АЕК Ларнака. Нападник отримав пошкодження, і ймовірність його участі вкрай низька.

6. Україна бойкотуватиме чемпіонати світу з боксу через допуск росіян. І всі інші турніри, на які допустять представників рф і рб.

7. Дніпро-1 і Динамо зіграють 12 березня. УПЛ опублікувала розклад 17 туру. Тур стартує у п’ятницю, 10 березня.

8. Шундель та Конєв не зіграють у матчі проти Італії. Збірна України провела перше тренування в Ліворно.

9. Готуючись до Євро-2023, жіноча збірна України вдруге обіграла Словаччину. Підопічні Олега Шайтанова переграли суперниць із рахунком 6:2.

10. ОФІЦІЙНО. Український чемпіон світу U-20 продовжить кар’єру в Швеції. Микола Мусолітін підписав контракт із шведським клубом «Естерсунд».