Головна Lifestyle “Мені кінець. І мене це влаштовує”:  Bon Jovi відверто зізнався, коли піде зі сцени

“Мені кінець. І мене це влаштовує”:  Bon Jovi відверто зізнався, коли піде зі сцени

by Max

Світовий музикант Джон Бон Джові, який 2022 року переніс операцію на голосових зв’язках, сказав, що завершить свою кар’єру, якщо до нього не повернеться голос.

Як інформує KURAZH, про це він повідомив у інтерв’ю The Sunday Times.

Незважаючи на те, що після операції на горлі минуло майже два роки, Бон Джові досі проходить вокальну терапію, щоб підтримувати стан свого голосу, який він сподівається поліпшити з часом.

Водночас він думає про те, що майбутні виступи вже не відповідатимуть його стандартам.

“Я кажу це вперше. Якщо спів не буде хорошим, якщо я не зможу бути тим хлопцем, яким колись був… тоді мені кінець. І мене це влаштовує”, — зізнався музикант.

Бон Джові зазначив, що продовжував займатися музичною діяльністю навіть після операції:

“Є велика різниця між тим, щоб перебувати в студії та гастролювати. Ми щойно записали новий альбом. Я співаю на вокальній терапії щодня”.

Джон каже, що не хоче розчаровувати шанувальників, якщо все піде за найгіршим сценарієм

“Я хочу виступати по дві з половиною години на день, чотири вечори на тиждень — і я знаю, наскільки хорошим я можу бути, тому, якщо я не зможу співати… Скажімо так, мені коли-небудь доведеться бути товстим Елвісом”, — заявив Бон Джові.

Знаменитість наголосив, що з віком співати ставало дедалі важче, і перспектива ніколи не мати можливості виступати перед своїми прихильниками сильно обтяжує його.

“Я можу вам сказати, що 60 відрізняються від 50. Зараз мене турбує те, що я розучуся співати. Я буду розчавлений, якщо знову не зможу співати наживо, але що робить захисник, зіткнувшись з останнім м’ячем, який він коли-небудь закине?” — продовжив артист.

У березні цього року Bon Jovi представили сингл Legendary і кліп на нього.

Новини по темі