Головна Lifestyle Навіщо касири відкривають лотки з яйцями та ретельно їх оглядають

Навіщо касири відкривають лотки з яйцями та ретельно їх оглядають

by Max

Донедавна касири ніколи не відкривали лотки з яйцями й не перевіряли вміст. Усе змінилося через почастішання випадків крадіжок і повернень, інформує KURAZH.

У супермаркетах можна зустріти абсолютно різних покупців. Виявляється, віднедавна було помічено новий вид крадіжки з використанням лотків з яйцями у вигляді своєрідного “прикриття”. Так, недобросовісні люди почали ховати там інші товари, які тільки можна вмістити в невелику картонну коробку.

Виявляється, особливо “винахідливі” покупці можуть заховати в лотках з-під яєць дорогі види сирів, зубну пасту або ж щітку. Зокрема, деякі діти примудрялися міняти звичайні курячі яйця на шоколадні. Саме тому касирам нічого не залишається, окрім як розкривати кожен лоток і перевіряти вміст. Однак і це ще не все.

Деякі люди подумали, що хороший спосіб заощадити трохи грошей — це міняти менші яйця на більші. Так, часто касири помічали в коробках з-під невеликих яєць дорожчі екземпляри. Багато грошей таким чином не заощадити, однак якщо подібне “провертати” на регулярній основі, то “набіжить” пристойна сума. Тільки ось основна проблема в іншому — люди стали повертати товар, вимагаючи заміни на більш якісний. Саме тому продавці змушені перевіряти стан яєць до покупки.

Новини по темі