Головна Lifestyle Пекельна помста для чоловіка-зрадника: історія нареченої

Пекельна помста для чоловіка-зрадника: історія нареченої

by Max

Жіноча помста вважається однією з найжорстокіших. Ображена дівчина, якій розбили серце, здатна на багато що. Своїм досвідом “пекельної” помсти нещодавно поділилася користувачка мережі, яка дізналася про зраду коханого.

Про це передає KURAZH з посиланням на УНІАН.

На Reddit вона розповіла, що зустрічалася з хлопцем п’ять років, два роки вони були заручені. Однак все змінила поїздка її обранця до Японії. Він проводив час з дівчатами, яким платять за любов, і випадково розсекретив зраду.

Якимось чином хлопець подзвонив своїй нареченій під час пікантного моменту, коли він був з іншою. Вона все це побачила, але не стала влаштовувати скандал по відеозв’язку. Замість цього дівчина вирушила до нього додому і взялася за справу.

Спочатку дівчина зайнялася комп’ютером зрадника. Вона видалила всю колекцію його фільмів для дорослих, які той ретельно збирав. Потім дівчина стерла всі збереження в улюбленій грі хлопця, вона видалила всі файли навіть з резервних дисків.

На цьому помста не закінчилася. Вона забрала всі батареї з пристроїв у будинку. Також дівчина була настільки зла на хлопця, що пішла на мерзенний вчинок. Вона справила нужду в коробку з-під взуття. Потім дівчина сховала “подарунок” з екскрементами у спальні нареченого.

“Потім я вийшла заміж за два місяці. Мій колишній зараз зустрічається з якоюсь дівчиною, яка має такий самий вигляд, як і я, але з довгим волоссям. І це моторошно. Але якщо ти це читаєш, я ні про що не шкодую”, – додала ображена дівчина.

Реакція мережі на “пекельну” помсту

Користувачі не приховують, що вчинок дівчини має досить дивний вигляд. Одні відзначають, що вона перейшла всі межі, інші ж намагаються виправдати “пекельну” помсту тим, що хлопець розбив серце своїй обраниці. Коментатори пишуть:

  • “Чому я відчуваю атмосферу Ембер Херд?”
  • “Ти божевільна, не дозволяй нікому переконувати тебе в іншому. Тобі потрібна допомога”
  • “Вийти заміж за два місяці… Або у вас був “друг”, і це остаточний кінець відносин, або ви буквально вийшли заміж за першого зустрічного чоловіка у вашому житті. Всього вам найкращого, схоже, ви зійшли з розуму”.

Новини по темі