Головна Новини України російські сили продовжують повзуче просування

російські сили продовжують повзуче просування

by Max

Російські сили продовжують «повзуче просування» у Бахмуті, повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

«На лінії фронту на Донбасі тривають запеклі бої. Однак існує реалістична ймовірність того, що Росія скоротила чисельність військ і зменшує наступальні дії навколо міста Донецька, швидше за все, щоб відволікти ресурси на Бахмутський напрямок. У Бахмуті сили Міноборони Росії та групи «Вагнера» продовжують повзуче просування. Лінія фронту в центрі міста здебільшого повторює основну залізничну колію», – йдеться у повідомленні.

За даними британських військових, Україна загалом утримує оточення Росії з півдня по лінії вулиці Корсунського.

«Для обох сторін точна послідовність будь-якого значного скорочення їхніх підрозділів навколо Бахмута стала критичним питанням – Україна хоче звільнити наступальні сили, тоді як Росія, ймовірно, прагне відновити оперативний резерв», – додають у британській розвідці.

Напередодні в ефірі програми «Свобода.Ранок» (проєкт Радіо Свобода) український військовослужбовець, командир підрозділу аеророзвідки з позивним «Француз», який воює на Бахмутському напрямку, припустив, що повністю звільнити Бахмут на Донеччині від найманців ПВК «Вагнер» зараз нереально, бо це спричинить великі втрати в особовому складі українських Збройних сил.

Читайте також: Генштаб про втрати РФ у районі Бахмута: 4500 осіб лише за два тижні

Росія активно штурмує Бахмут та населені пункти на підступах до нього з липня 2022 року, у грудні наступ посилився. Місто залишається епіцентром бойових дій.

Новини по темі