Головна Lifestyle Сім кіноновинок: чим розважити себе на вихідних

Сім кіноновинок: чим розважити себе на вихідних

by Max

Русалонька

Офіційна прем’єра фільму відбулася ще 8 травня у Лос-Анджелесі, а потім було проведено ще кілька прем’єрних показів за участю знімальної групи та виконавців головних ролей у різних містах світу, інформує KURAZH.

Ризики й побічні ефекти

На батьківщині прем’єра стрічки відбулася ще у 2021 році – нині на IMDb у фільму оцінка 6,2 бали з 10. В Україні ж його вперше показали в рамках Тижні австрійського кіно навесні 2023 року – “Ризики й побічні ефекти” став фільмом-відкриттям 11-го фестивалю.

Лицарі Зодіаку

Прем’єра фільму відбулася наприкінці квітня 2023 року, і він отримав здебільшого негативні відгуки. Так, на IMDb у “Лицарів Зодіаку” нині оцінка 4,6 балів з 10, на Rotten Tomatoes у нього 26% схвалення від критиків проти 63% від глядачів, а на Metacritic – 35 балів зі 100 від кінооглядачів та 2 бали з 10 від широкої аудиторії, що в обох випадках відповідає характеристиці “в цілому негативні відгуки”.

Привиди будинку-вбивці

Місія Кандагар

Мегалодон. Чорний Демон

В американський прокат стрічка вийшла наприкінці квітня 2023 року та отримала здебільшого негативні відгуки. Так, на IMDb у фільму нині оцінка 4,1 бал з 10, на Rotten Tomatoes у нього 9% схвалення від критиків проти 74% від глядачів.

Свінгери

Фільм став доступний на Netflix 24 травня 2023 року.

Новини по темі