Головна Lifestyle Сім речей, які зроблять дім ще більш затишним

Сім речей, які зроблять дім ще більш затишним

by Max

Зелені або жовті стіни

З усіх кольорів веселки вчені вибрали ці два, заявивши, що саме вони викликають у людини найбільше відчуття щастя. Однак ми рекомендуємо випробувати яскраві кольори спочатку на декількох ділянках стіни, перш ніж зафарбовувати її всю.

Про це передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Свіжі квіти

Можливо, це здасться вам марною тратою грошей, але всього один букет свіжих квітів може кардинально перетворити будь-який будинок. Численні дослідження доводять, що наявність квітів в будинку викликає відчуття задоволення і щастя.

Сімейні фотографії

Якщо ваш столик постійно завалений чашками, журналами і різними гаджетами, вам доведеться трохи попрацювати над цією своєю звичкою. Замініть весь хаос зворушливими сімейними фотографіями у рамочках – і ви відразу помітите, як кімната стала набагато тепліша і затишніша.

Ароматичні свічки

Вони завжди допоможуть зняти стрес і розслабитися після важкого робочого дня. До того ж, приємний запах зробить вашу квартиру по-справжньому затишною і подарує довгоочікуваний спокій.

Пухнасті друзі

Вчені впевнені, що чотириногі друзі благотворно впливають на людей, допомагаючи вилікувати навіть деякі психологічні захворювання. У людини, яка завела собі такого друга, кардинально змінюється характер, вона стає більш чуйною і добрішою, а квартира, в якій постійно хтось чекає, стає справжнім домом.

Заправлена постіль

Нескладний ранковий ритуал приведення ліжка в порядок, допоможе вам почати день правильно і налаштуватися на потрібний лад. До того ж, акуратне ліжко, одягнена в свіжий комплект постільної білизни, завжди додасть кілька балів у скарбничку домашнього затишку.

Вільний простір

Дослідження доводять: чим більше непотрібних речей валяється у вашому будинку, тим вищий рівень стресу, який ви переживаєте. Вчені пояснюють це тим, що жінки підсвідомо асоціюють бардак в будинку з власною невдачею. Так що скоріше почніть позбуватися від того, що заважає вам бути щасливою і спокійною.

Новини по темі