Головна Lifestyle Список з 10 корисних порад для дівчини на початку стосунків

Список з 10 корисних порад для дівчини на початку стосунків

by Max

Коли все тільки починається, то здається, що весь світ може котитись в безодню, адже ось воно, те світло та єдиний стимул життя – кохання. Але з досвідом приходить і усвідомленні, що не все так просто та радісно.

Поради на всі часи:

1. Не чоловік є джерелом вашого щастя

Багато жінок вірять, що прийде чоловік у їхнє життя, врятує від усіх проблем і зробить щасливими. Не думайте, що джерело щастя — тільки у стосунках. Тому що щастя — це особистий вибір кожного, і шукати його потрібно насамперед у собі.

2. Ви — головна цінність у своєму житті

Погодьтеся, найщасливіші стосунки з нами трапляються в той момент, коли нам зовсім не до них. Зазвичай це відбувається, коли ми зайняті своєю кар’єрою, активно вчимо іноземну мову або ж проходимо курси з фінансової грамотності. Перевірено: щойно ви відчуєте себе самодостатньою особистістю, що відбулася, гідні чоловіки самі притягнуться у ваше життя. Ніколи не забувайте, що ви найважливіша людина і головна цінність у своєму житті.

3. Не розповідайте про минулі невдалі романи

У вашому житті, мабуть, є історії, коли вас хтось покинув, зрадив, образив. Але на першому етапі потрібно бути дуже уважною з тим, як і кому ви в найдрібніших подробицях розкриваєте своє минуле. Не виключено, що трохи пізніше ви відчуєте, що не довіряєте цій людині, або ж ця інформація у разі виникнення конфлікту буде використана проти вас. Пам’ятайте про те, що перш ніж повністю довіряти людині, вам потрібно дати їй шанс заслужити цю довіру.

4. Не анкетуйте його

Іноді і хлопці, і дівчата ставлять на перших побаченнях дуже багато запитань, часом абсолютно нетактовних:

— А чому тебе дружина покинула?/Чоловік пішов?

— У вас були проблеми із сексом?

Погодьтеся, за такого розкладу ви почуваєтеся як на допиті. Зрозуміло, що на першому етапі ми всі придивляємось і намагаємося «помацати ґрунт», але насправді ці запитання не гарантують, що ми уникнемо всіх складнощів. Тому відмовтеся від сотні каверзних чи надто відвертих запитань на користь живого та легкого спілкування. Це набагато більше спонукає до відвертості, чи не так?

5. Тема теплого кола

Тема знайомства партнера з вашим оточенням є дуже важливою. Це допоможе і молодій людині, і вам самій скласти одне про одного більш повне уявлення. До питання виходу у світ потрібно підійти дуже тонко. Адже вам тут все зручно і зрозуміло, а йому, навпаки, може бути трохи незатишно. Натомість змістіть фокус уваги з того, як протікає знайомство ваших друзів і коханого на те, що ви відчуваєте під час цього процесу. Чи подобається вам, як він вибудовує комунікацію із близькими вам людьми? Чи ввічливий він? Чи вміє слухати або прагне привернути до себе всю увагу людей навколо? Як реагує на критику чи жарти? Все це важливі запитання, відповіді на які ви отримаєте під час цього знайомства.

6. Обговорення недоліків

Багато дівчат не замислюються, що надто багато говорять про свої недоліки:

— Мені терміново треба схуднути.

— Ой, у мене, звичайно, шкіра вже не пружна.

Не йдеться про те, щоб подавати себе потенційному партнеру як ідеал. Цілком природно, що ваш обранець, так само, як і ви, повинен приймати вас цілком і повністю такими, якими ви є. Прийняття без бажання перевиховати чи переробити — це, мабуть, один із головних ключів для вибудовування стосунків, у яких будуть щасливі обидва учасники. Але все ж таки на перших етапах знайомства не варто робити акценти на особливості зовнішності, які викликають у вас неприємні емоції або бажання щось у собі змінити. Адже ви зустрічаєтеся саме для того, щоб створювати одне для одного радісні, незабутні моменти?

7. Не виховуйте його

Кожна з нас вимагає тотальної поваги до себе та свого оточення. Наше близьке коло — наша фортеця та джерело сили. У чоловіка, з яким ви нещодавно познайомилися, також є родичі та друзі. Ніхто з вас не повинен питати дозволу на те, щоб провести час із близькими — це ваше право, яке навіть не обговорюється. Пам’ятайте: ваш та його особистий простір — це святі принципи справді якісних стосунків. Звичайно, це означає також і те, що критикувати вибір друзів одне одного просто неприпустимо.

8. Секс на першому побаченні: так чи ні?

Тут усе дуже відносно. Прикладів, коли пари на першому побаченні займалися сексом, а потім одружилися, прожили в любові і розумінні багато років і виховали спільних дітей, безліч. Водночас багато історій протилежних. Тут слід розглядати кожен випадок окремо. Можна допустити секс на першому побаченні, якщо людей дійсно охопила пристрасть, і вони піддаються цьому. Але якщо чоловік наполегливо тягне вас усамітнитись після ресторану, то, ймовірно, він не налаштований на серйозні стосунки. Головними все-таки мають бути почуття. Поведінка дівчини теж дуже важлива. Неправильно думати, що якщо він зробив вам подарунок або сплатив за вечерю у дорогому ресторані, то ви йому щось винні. Запам’ятайте: чим би вас не почастували, що б не подарували, ви нікому нічого не винні! Якщо вам некомфортно і немає бажання продовжувати цей вечір далі, то не варто цього робити. І якщо у чоловіка до вас серйозні наміри, для нього це питання не буде проблемним. Тут немає якихось рамок, і все залежить від віку та досвіду. Але все-таки бажано дати собі два-три тижні придивитися.

9. Не поспішайте

Дайте собі і чоловікові час, перш ніж зізнаватись у почуттях чи будувати плани на майбутнє. Дізнайтеся одне одного краще до того, як зважитеся говорити про закоханість. Також не соромтеся не відповідати взаємністю, якщо ініціатором зізнання був він, а ви емоцій у відповідь поки що не відчуваєте.

Якщо ви налаштовані не на романтичні стосунки, а на шлюб, і ваша мета — вийти заміж найближчим часом, то чоловік повинен про це знати. Але сказати це потрібно через два-три місяці після першого побачення. Наприклад, так: «Я не просто хочу з тобою за ручку парком ходити, мені хотілося б створити сім’ю. Тож давай уточнимо, які у тебе плани на найближче майбутнє?» Адже зустрічатися можна не один рік, і ні до чого не прийти, а потім виявиться, що він ще не готовий. Тому тут дуже важливо, щоб ваші мрії збігалися, і через два-три місяці завести подібну розмову цілком нормально, але не в перші 10 днів знайомства.

10. Спостерігайте

Будуйте стосунки поступово, не поспішайте. Step by step — більш ніж доречна стратегія, яка допоможе зробити правильні висновки. На перших побаченнях спостерігайте за чоловіком у різних обставинах та звертайте увагу на його комунікацію з оточенням — наприклад, офіціантами, хостесом, продавцями-консультантами, співробітниками на заправках. Як правило, одне тільки це вже може багато розповісти про нього.

Це зовсім не означає, що вам потрібно вмикати режим спостерігача і перебувати в ньому весь час побачення. Насправді на перших зустрічах більше повинні орієнтуватися на відчуття. Вам добре поруч із цією людиною чи ні? Вибирайте якісь нейтральні теми, а теми особистого характеру мають спливати спонтанно. Але не грайте в жодному разі. Чи не фальшивте. Так ви одразу почнете вибудовувати чесні стосунки. 

Новини по темі