Головна Lifestyle Трюки, які допоможуть вам впливати на людей

Трюки, які допоможуть вам впливати на людей

by Max

Багатьом з нас помилково здається, що велику силу мають лише слова, але це не так. Є цілий набір дій, які допоможуть вам впливати на людей непомітно, передає KURAZH.

Щоб сподобатися людині, потрібно розглянути колір її очей

Мова тут не лише про романтичні стосунки, а й взагалі загалом про стосунки між людьми. Якщо ви хочете, щоб вам довіряли, подивіться в очі співрозмовнику і спробуйте зрозуміти колір його очей. Хитрість полягає в тому, що зоровий контакт триватиме ідеальну кількість часу, не відлякавши співрозмовника. Також сам ваш погляд у такий момент буде досить приємним і схильним до позитивного відгуку.

Періодично повертаючи погляд до обличчя співрозмовника, ви можете зупиняти погляд на його переніссі. Це нейтральна зона, дивитися на яку рекомендується всім, хто хоче спокійної та розміреної розмови. Погляд на губи або на тіло має інтимний характер, а якщо дивитися на лоб, можна викликати агресію.

Не починайте діалог миттєво

Після першого контакту очей або привітання вам необхідно витримати паузу, якщо це можливо. Такі ситуації не утворюються у ста відсотках випадків, але якщо є можливість дати іншій людині на вас спочатку подивитися, зробіть це. Це дасть шанс співрозмовнику як слід вас розглянути і помітити собі якісь важливі особливості вашої поведінки. Так він не відволікатиметься під час бесіди. Якщо ви прийшли, наприклад, у кафе або ресторан на перше побачення, спробуйте спочатку підготуватися, віддавши верхній одяг у гардероб, сівши за стіл і зручно розташувавшись за ним.

Якщо вам подобається той, з ким ви спілкуєтеся, сядьте ближче

Це чудово працює навіть у тому випадку, якщо ви залишитеся сидіти на місці, але направите носок ноги у бік співрозмовника, або поставивши свою ногу до нього ближче. Все це допоможе вам скоротити соціальну дистанцію та швидше зблизитися. Тут головне не поспішати надто сильно, інакше можна злякати людину.

Жестикулюйте правильно

Якщо під час виступу чи спілкування з людиною вам необхідно зосередити свою увагу на чомусь важливому, можна зробити це найпростішим жестом. Уявіть собі, що ви тримаєте великим та вказівним пальцем зубочистку. Коли настає момент у розмові, на яку ви повинні звернути особливу увагу, зробіть такий жест. Його ще називають жестом “окей”.

Займіть правильне місце

Є маленька хитрість, яка може показати іншим людям, що ви є лідером. Психологи проводили масу досліджень, у ході яких змогли дійти висновку про те, що людина, яка на фото знаходиться праворуч, справляє на людей більше враження. Якщо ви йдете з кимось кудись чи позуєте для фото, намагайтеся робити так, щоб інша людина стояла праворуч від вас.

Новини по темі