Головна Новини спорту У Плюс Лізі розпочалася вирішальна серія фіналістів Ліги чемпіонів

У Плюс Лізі розпочалася вирішальна серія фіналістів Ліги чемпіонів

by Max

Як ми вже повідомляли раніше, унікальний випадок стався у нинішній волейбольній Лізі чемпіонів. Серед чоловіків звання найкращої клубної команди континенту 20 травня розіграють два польські клуби «Закса» та «Ястшембски Вегель». З недавніх пір ці команди є непримиренними суперниками у себе в країні, але, як бачимо, цього їм виявилося замало і тепер вони ще битимуться за перемогу у найпрестижнішому волейбольному турнірі Європи.

Щодо чемпіонату Польщі, то в сезоні 2020-2021 років переможцями стали волейболісти з міста Ястшембе-Здруй, а «Закса» посіла друге місце. За підсумками минулого року, команди помінялися місцями. На старті нинішнього сезону «Ястшембски Вегель” виграв Суперкубок Польщі. «Закса» відповіла перемогою в національному Кубку.

І ось напередодні розпочалася фінальна серія польської Плюс Ліги. На своєму майданчику «Ястшембски Вегель» виявився сильнішим за своїх суперників у трьох партіях – 25:20, 25:20 та 25:23.

Зазначимо, що вихованець українського волейболу Юрій Гладир у складі переможців набрав 5 очок, а у «Заксі» Дмитро Пашицький, який народився у Києві, приніс своїй команді 7 очок.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Чоловіки. Плюс Ліга. Сезон 2022-2023 років

Фінальна серія до трьох перемог. Ястшембе-Здруй. 3 травня

«Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй) – «Закса» (Кендзежин-Козле)


3:0 (25:20, 25:20, 25:23)

Рахунок у серії – 1:0

Другий фінальний матч відбудеться 6 травня у Кендзежин-Козле.

Нагадаємо, що львівський «Барком-Кажани», який цього сезону вперше брав участь у чемпіонаті Польщі, в підсумку посів 13 місце, обігравши у двох стикових матчах команду «Купрум» (Любін).

Новини по темі