Головна Новини спорту Україна здобула бронзу ЧС у лижній акробатиці, Крутих обіграв росіянина

Україна здобула бронзу ЧС у лижній акробатиці, Крутих обіграв росіянина

by Max

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за середу, 19 лютого.

1. Збірна України вперше виборола командну медаль ЧС у лижній акробатиці. Наша збірна стала третьою у командних змаганнях з фрістайлу.

2. Таємний матч. Динамо не зуміло обіграти турецький клуб. Кияни розписали мирову з «Адана Демірспор».

3. ФОТО. Неймар отримав серйозну травму ноги у матчі Ліги 1. Гравець ризикує вибути на тривалий термін.

4. Крутих обіграв росіянина і вперше у кар’єрі вийшов в основу турніру АТР. Українець у трьох сетах виграв у Павла Котова.

5. ЧС-2023 з біатлону. Підручний та Дудченко не потрапили до топ-20 мас-старту. Чемпіоном світу став швед Себастьян Самуельссон.

6. Цуренко у боротьбі обіграла італійку та вийшла в основу турніру в Мексиці. Леся у трьох сетах виграла у Лукреції Стефаніні.

7. Скандал у матчі Динамо. Не вийдемо на поле, якщо буде трансляція. Клуб «Адана Демірспор» вирішив зашифруватися.

8. Не зовсім потрібні складнощі. Костюк з камбеком стартувала на турнірі в ОАЕ. Марта у трьох сетах обіграла Іпек Оз.

9. ОФІЦІЙНО. Легенда Реала розірвав контракт із чемпіоном Греції. Марсело залишив «Олімпіакос».

10. Дубль Решфорда, гол Санчо та асист екс-гравця Шахтаря. МЮ розгромив Лестер. «Червоні дияволи» розібралися з «лисицями».