Головна Lifestyle Які аксесуари краще не носити жінкам після 40, щоб не виглядати безглуздо

Які аксесуари краще не носити жінкам після 40, щоб не виглядати безглуздо

by Max

Аксесуари — це не доповнення образу, а його продовження. Тому їх важливо навчитися правильно підбирати, щоб не виглядати смішно і безглуздо. Є як мінімум три аксесуара, від яких жінкам після 40 років краще відмовитися, повідомляє KURAZH

Окуляри з великими логотипами

Зараз в моді стриманість і елегантність. А окуляри з великими логотипами, як мінімум, будуть виглядати недоречно і зухвало. Моделі в мінімалістичному стилі — гідний варіант. Але тут важливо не переборщити з іншими аксесуарами. Якщо на вас будуть окуляри, великі сережки і громіздке намисто, то образ вийде безглуздим.

Сумки-підробки

Багато жінок і сьогодні купують сумки-підробки з логотипами відомих брендів. Але такі аксесуари не надають образу родзинку, а, навпаки, стають позбавленим смаку акцентом. Краще вибирати недорогі, але гідні варіанти. Наприклад, можна обзавестися шкіряною сумкою нейтральних відтінків.

Комплекти прикрас

Сьогодні можна не боятися творчо підходити до вибору прикрас і краще відмовитися від комплектів. Сміливо змішуйте золото і срібло. У моді залишаються творчість і фантазія, а індивідуальність — одна з головних складових стилю.

Новини по темі