Головна Lifestyle Як перевірити кохання на профпридатність: що потрібно подолати

Як перевірити кохання на профпридатність: що потрібно подолати

by Max

Існує безліч способів перевірити силу ваших відносин, але завжди існують певні етапи розвитку ваших почуттів. То через, що потрібно пройти, щоб зрозуміти, що це саме воно, те без чого не уявляєш своє завтра. Про це передає KURAZH.

ЗАКОХАНІСТЬ

Закоханість, мабуть, найбільш бентежне і непередбачуване почуття: часто ми просто втрачаємо голову від людини, яка, здавалося, ніколи б нам не сподобалася. Цього не можна відвернути чи проконтролювати: як не називай це божевілля — цунамі чи хімія, від нього справді не втекти. Усе тому, що ми піддаємося не свідомому вибору, а інстинкту, який, утім, задовольняється лише тимчасово. У цей період партнер здається нам найідеальнішою людиною на планеті — звичайно, доки закоханість не переходить на наступний рівень або зовсім не зникає.

РОЗВИТОК

Коли ми освідчуємося у коханні, робимо усвідомлений вибір. Отже, перша стадія добігла кінця і ми розуміємо, що готові продовжувати стосунки. Ви прив’язуєтеся до партнера, будуєте спільні плани, ви впевнені одне в одному, ростете та розвиваєтеся. Саме на цьому етапі багато пар приймають рішення про спільне життя та шлюб. І якщо у вас немає сумнівів у тому, що це справді ваша людина, то ви йдете далі.

РОЗЧАРУВАННЯ

Розчарування та відчуження — переломна стадія, яку багато хто так і не долає. Якоїсь миті ви розумієте, що не відчуваєте колишніх емоцій поруч із коханим, а ваші надії на безхмарне майбутнє зникли. Ви розумієте, що вас не влаштовують такі стосунки, але не можете знайти причини — у чому справа? Тоді ви шукаєте привід, щоб посваритися, а будь-яка дрібниця, на яку ви раніше не звертали уваги, виводить вас із себе.

Справді, коли ми закохані, все в партнері здається нам перебільшено прекрасним, а на цій стадії навіть те, що вам колись у ньому подобалося, починає дратувати. І ось ви ставите собі питання: «Чи правильний вибір я зробила?» Тільки без паніки — цю стадію можна і треба пережити.

РОБОТА

Ви зможете врятувати ситуацію тільки в тому разі, якщо зміните спосіб мислення. І за роботу над собою та стосунками ви отримаєте нагороду: почуття стануть дорослішими та міцнішими. Ми неідеальні: у всіх є проблеми та комплекси. Тому вам належить закохатися не в переваги, а в недоліки одне одного. Так, відносини — це робота, тому важливо зрозуміти, що для справжнього кохання потрібен час, терпіння та сили.

КОХАННЯ, ЯКА ПЕРЕЖИВЕ ВСЕ

Поодинці справлятися зі щоденними проблемами важко, тому в усі часи ми підсвідомо шукаємо партнера (навіть ті, хто вирішив стати відлюдником), який стане нашим вірним союзником. Але не буває так, щоб людина повністю задовольняла ваші запити: ми всі різні, тому доведеться підлаштовуватися одне під одного. Інше питання — наскільки обережно і дбайливо ви це робите. Коли ви пройдете через усі труднощі, то знайдете головного однодумця, а це, погодьтеся, найважливіше.

На останній стадії ви, як правило, нічого не приховуєте, знаєте сильні та слабкі сторони одне одного і любите партнера таким, яким він є. І саме в цей момент розумієте — справжнє кохання існує. А тепер настав час перевертати гори разом, адже вам усе під силу.

Новини по темі