Головна Lifestyle Як впізнати відьму у своєму оточенні: пояснення

Як впізнати відьму у своєму оточенні: пояснення

by Max

Добре б навчитися розпізнавати відьом у своєму оточенні по ряду ознак. Про це передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Для чого потрібно знати, хто є відьмою

Це проста життєва необхідність. Відьму можна зустріти в повсякденному житті, тому краще знати, добра вона або ж «грає» з темними силами. З першою можна і дружбу завести, принаймні, проявити повагу, а від других краще триматися подалі. Вони можуть наводити порчу, творити різні капості, а часом і повністю відправити людину до праотців.

Якщо від жінки буквально віє містикою, при цьому вона вносить смуту, розбрат, намагається насолити, то перед вами погана відьма. Добрі ніколи не шкодять простим людям, знаючи і розуміючи свою відповідальність, ці жінки вміють керувати даною їм силою і направляти енергію в потрібне русло. Побувши поруч зі світлою відьмою, ви можете навіть підзарядитися від неї, або ж просто відчути себе краще.

Як навчитися розпізнавати відьом у своєму оточенні

У неї загострена інтуїція. Якщо ви знаєте когось зі свого оточення, хто незмінно виявляється правий, без труднощів прораховує ходи наперед, вгадує майбутнє, то цілком можливо, що ця людина наділена магічним обдаруванням.

Відьма уникає церков. Віруючі люди обов’язково відвідують церкву. Якщо жінка каже, що вірить в Бога, але ви ніколи не бачили, щоб вона заходила в храм, то, ймовірно, вона обманює вас. Як відомо, відьмам стає дуже погано у святих місцях.

Значні зміни в зовнішності. Якщо жінка протягом життя змінюється до невпізнання, то вона, ймовірно, має здатність маскування, трансформації, яка властива відьмам.

Особливий погляд. Практично ніхто не може довго дивитися в очі відьмі, і не тому, що у неї важкий погляд. Просто від неї виходить найпотужніша енергетика, і як вона вплине на звичайну людину, передбачити неможливо. Комусь стає погано, хтось починає відчувати тривогу, інші не можуть мислити і вести діалог.

Гетерохромія. Це не обов’язково, але часом у відьом бувають очі різного кольору, наприклад, одне блакитне, а інше — зелене.

Інші зовнішні ознаки. У відьом частіше, ніж в інших людей, зустрічаються очі зеленого кольору. Волосся або чорне при смаглявій шкірі, або руде, але шкіра при цьому світла, влітку — з веснянками. Відьми дуже не люблять стригти волосся і нігті, тому їх рідко можна зустріти в перукарні.

Звичка одягатися певним чином. Власниці надздібностей рідко вибирають кольоровий одяг, ще рідше — білий. Їх улюблений колір речей — чорний.

Відьми виглядають чудово. Довгі роки відьми не старіють. Іноді неможливо зрозуміти, скільки їм років.

Їх дуже люблять тварини. Зазвичай тварини йдуть до цих жінок, немов загіпнотизовані. Вони бачать у них лідера. Але часом відьма може нацькувати на когось собаку, так що будьте обережні.

Дуже люблять природу. Такі жінки часто йдуть в ліс, тому що потребують підживлення своїх сил. Відбувається це на природі, далеко від мирської суєти.

Відьми легко виходять з себе. Як не дивно, але для відьми характерні перепади настрою. Вона легко запалюється, але вже через хвилину здається спокійною і відстороненою.

Міцне здоров’я. Зазвичай відьми не відчувають впливу негоди, магнітних бур та іншого. Від них немов відскакує будь-яка хвороба.

Відьми непереборні. Навіть якщо зовні жінка не відрізняється надзвичайною красою, від неї неможливо відвести погляд. Ця привабливість — ознака відьми.

Наявність чоловічої риси. Зазвичай у відьми є хоча б одна характеристика сильної статі, наприклад, дуже низький голос або ж високий зріст.

Новини по темі