Головна Lifestyle Як запобігти появі пігментних плям, розповіли косметологи

Як запобігти появі пігментних плям, розповіли косметологи

by Max

Зменшити ймовірність появи на шкірі пігментних плям унаслідок надмірного впливу ультрафіолету (так званої пігментації фотостаріння) можна за допомогою засобів SPF-захисту, розповіли лікарі дерматологи. Вони підкреслили, що пігментація фотостаріння виникає при захопленні засмагою як на сонці, так і в солярії, інформує KURAZH.

За словами фахівців, також сьогодні поширений ще один фактор появи цього виду пігментації — синє світло від гаджетів, телевізорів і комп’ютерів. Вони піддають користувача впливу променів синього світла з довжиною хвилі 435-500 нм, які здатні активувати пігментні клітини з інтенсивністю, не меншою, ніж ультрафіолет. У боротьбі з пігментацією фотостаріння допоможе щоденне використання засобів SPF-захисту з додаванням фотофільтрів від синього світла.

Хочете мати рівний тон шкіри — використовуйте SPF-захист цілий рік. Для профілактики пігментних плям рекомендується також використовувати косметику з антиоксидантами. Це група субстанцій, здатних нейтралізувати вільні радикали — тригери утворення пігменту, порадили косметологи.

Новини по темі