Головна Новини спорту «Такий гол можна забити раз на мільйон спроб»

«Такий гол можна забити раз на мільйон спроб»

by Max

Екс-нападник національної збірної України Андрій Воробей прокоментував нічию донецького «Шахтаря» з нідерландським «Феєнордом» (1:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

— Як би ви охарактеризували перебіг першого матчу «гірників» із «Феєнордом»?

– Якщо брати підсумковий результат, то він непоганий для нашої команди. Щодо гри донеччан, то тут багато питань. Особливо якщо ми говоримо про атакуючі дії «Шахтаря».

— Ще два тижні тому, після матчів з Ренном, було відомо, що три захисники донеччан пропустять цю зустріч. Чи відчувалася відсутність на футбольному полі Бондаря, Михайличенка та Коноплі?

— Безперечно, було виразно видно, що в помаранчево-чорних практично нова лінія оборони. Особливо давалася взнаки, на мій погляд, відсутність крайніх захисників – Михайличенко та Коноплі. Ці хлопці добре підключаються до атак. Тейлор і Топалов, які їх заміняли, практично не йшли вперед. А от у центрі захисту все було краще – досвідчені Матвієнко та Ракіцький загалом зіграли на високому рівні.

— Як прокоментуєте гру Ярослава Ракіцького, який повернувся до рідної команди після тривалої перерви?

— Усі знають, що Ярослав – досвідчений майстер, він боєць на футбольному полі. У будь-якому фізичному стані він боротиметься за себе, за команду, за нашу країну. Ракіцький має характер, має внутрішній стрижень. Матч у Варшаві це ще раз довів. І мова не про забитий м’яч. Він діяв дуже холоднокровно, спокійно починав атаки. Досвід Ракіцького та Степаненка був дуже важливим для «Шахтаря» цього вечора.

— Такий гол, який забив Ракицький, ми такого ще не бачили.

— Щось подібне вже бачив у своїй футбольній історії. Після подачі від кутового прапорця, Ярослав склався, і м’яч потрапив йому чи то в спину, чи в куприк. Такий гол можна забив один раз на мільйон спроб.

Новини по темі